Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok

Budova Internátu je nezmenená od roku 1941 čo na ňu padla bomba. Medzi našimi zahraničnými žiakmi zostáva stále obľúbená. Medzi vymoženosti internátu patrí napríklad nočné pozeranie na hviezdy (preto, lebo strechu sme ešte nedali opraviť). Do nášho internátu stále prúdi aj čerstvý vzduch (všetko pre pohodlie študentov). Vybavenie internátu je na dnešné podmienky dostačujúce . Na každého študenta je pridelená prístelka (postele nemáme, ešte sme ich nezakúpili) + jedna deka a šuplík na osobné veci. Na internáte je aj pripojenie na internet (len nám prípojky chýbajú, ale to sa spraví aj samo - fibernet).  Bývanie na internáte stojí v  prepočte 600€  na celý školský rok.

 

Obrázok Spoločenská miestnosť, kde naši internátny študenti trávia svoj voľný čas. Študenti môžu posilňovať zdvíhaním kameňov ktoré nájdu okolo seba (na výber je veľa hmotností a tvarov). Obľúbený tvar kameňov naších študentov je monostabilný triangel v tvare štvorca. 

Obrázok

 

Tu sú naše úplné nove dve zásuvky ( a veríme že ich postupom času na internáte bude aj viac ) ktoré si žiaci už  teraz veľmi pochvaľujú.

Najnovší prídel na našom internáte sa hneď začal plne využívať. Žiaci už nebudú musieť každý večer zakladať oheň aby mali  svetlo, teplo a ochranu pred divokými zvieratami ale na tieto účely im pomôžu naše nové zásuvky